Виготовлення поліетиленових пакетів та друк із лінеатурою

Виготовлення поліетиленових пакетів та друк із лінеатурою
Лют

Часом, користуючись якимись простими речами щодня, ми навіть і не замислюємося про їх важливість. Яскравим прикладом є поліетиленові пакети. З ними ми виходимо щодня з магазину, приносячи продукти харчування додому, в них ми часто кладемо хліб або просто беремо з собою про всяк випадок, раптом знадобиться. Застава їх популярності – це, в першу чергу, дешевизна і практичність. Завдяки своїй різноманітності вони застосовуються практично у всіх сферах життя. Сьогодні можна зустріти прозорі фасувальні пакети, сміттєві пакети, пакети з петльовою ручкою, пакети-майки і брендовані поліетиленові пакети.

Варто зазначити, що виготовлення поліетиленових пакетів може відбуватися з поліетилену низького тиску (ПНТ) і високого тиску (ПВТ). В останньому випадку пакети виходять міцні на розрив і на розтягнення. Що стосується пакетів з ПНТ, то вони матові на вигляд і шарудять. Така продукція відрізняється підвищеною міцністю в порівнянні з аналогами з ПВТ, при цьому вартість їх істотно нижча. Для досягнення бажаних експлуатаційних характеристик виробники часто змішують ці два види сировини.

Сьогодні виготовлення поліетиленових пакетів – це не тільки виробництво зручної тари. Рекламодавці давно вже звернули увагу на цю продукцію і активно використовують її для проведення рекламних компаній. Їх застосовують для просування торгових марок, презентації фірм, інформування про послуги, на виставках, під час передвиборчих кампаній.

Щоб виготовити пакети з символікою Вашої фірми або з певною торговою маркою, зверніться в компанію «БКІ ПАК СЕРВІС». Ми виробляємо пакети різної щільності і розмірів з нанесенням до восьми кольорів. Завдяки вживаному методу флексографії, малюнки виходять яскравими і чіткими, які можна співвіднести із офсетними. Ми друкуємо з лінеатурою до 48 лін/см. Чим більше раст­рових крапок на одиницю площі, тим природніше виглядає зображення. Близькість растрових крапок одна до одної визначається так званою лінеатурою растра (або растровою частотою). Людське око, якщо спостерігати растрову структуру з лінеатурою 60 лін/см (відповідає відстані між растровими крапками w = l/L = 0,167 mm) з нормальної відстані (при­близно 30 см), не здатне розрізняти окремі растрові крапки.